O FIRMIE

Naszą wspaniałą przygodę z branżą stolarki budowlanej rozpoczęliśmy ponad 10 lat temu.

Budując naszą firmę całkowicie od zera na trudnym i bardzo konkurencyjnym rynku postawiliśmy na coś, co wbrew pozorom nadal nie jest powszechne w branży budowlanej. Od samego początku działalności staraliśmy się oferować usługi na najwyższym poziomie bez oszczędzania na materiałach oraz kosztach pracy doświadczonych montażystów. Oferowaliśmy i nadal oferujemy wyłącznie produkty, które przetestowaliśmy na każdym możliwy sposób. Nigdy nie sprzedawaliśmy produktów "No Name" dbając o to żebyś nawet po kilkunastu latach od zakupu mógł skorzystać z fachowego serwisu lub gwarancji producenta. Zapewnialiśmy i wydaje nam się że obecnie robimy to jeszcze lepiej najbardziej fachowe doradztwo poprate olbrzymim doświadczeniem praktycznym z jakim nie spotkasz się gdzie indziej w Krakowie. Nigdy nie naciągaliśmy naszych klientów na droższe rozwiązania, które naszym zdaniem nie były w danym przypadku uzasadnione. Staraliśmy się budować firmę, która Cię pozytywnie zaskoczy. Naszą ambicją jest to abyś po latach, w przeciwieństwie do innych ekip budowlanych, wspominał nas jako prawdziwych fachowców i mamy nadzieję, przyjaciół.

 

 

Gdyby chcieć w kilku zdaniach streścić kim tak naprawdę jesteśmy i czym się wyróżniamy, odpowiedź mogła by brzmieć tak:

Dążymy do bycia niekwestionowanym liderem rynku - nie w wolumenie sprzedaży ale zadowoleniu naszych klientów.


Dbamy o ciągły rozwój naszej wiedzy i doświadczenia - chcemy nie tylko znać odpowiedzi na Twoje pytania ale odpowiedzieć na nie, zanim je zadasz.


Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół - podczas rozmowy staramy się być Twoim bezinteresownym doradcą, a nie handlowcem, dla którego liczy się wyłącznie wysoka wartość sprzedaży.


Specjalizujemy się w najnowocześniejszych  technikach montażowych i energooszczędnych - chcemy doradzać Ci rozwiązania z myślą o przyszłości, nie dniu dzisiejszym. W końcu jak długo planujesz mieszkać w nowobudowanym domu?

 

Inpiracją i powodem do dumy jest dla nas to, że każdego roku pomagamy coraz większej liczbie inwestorów w podjęciu najbardziej optymalnych decyzji związanych z wyborem okien, bram oraz drzwi. Zdecydowana większość z nich poleca później OKNAKRAKÓW.pl swoim bliskim, rekomendując nas jako fachowców godnych zaufania. Pozytywny obiór naszych starań wśród Was to nasza laurka i motywator, który każdego dnia pracy każe nam się zastanawiać nad tym co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

 

Wychodzimy z założenia, że najwyższa jakość wcale nie musi iść w parze z najwyższą ceną. Staramy się aby nasze usługi były osiągalne dla każdego kto planuje budowę nowego domu lub remont mieszkania.

 

Zaufaj nam. Taką decyzję każdego roku podejmuje kilkuset inwestorów podobnych do Ciebie.

 

Zespół OKNAKRAKÓW.pl