O FIRMIE

Naszą przygodę z branżą stolarki budowlanej rozpoczęliśmy ponad 10 lat temu.

Jesteśmy firmą, która bezkompromisowo stawia na jakość. Począwszy od selekcji dostawców, z którymi współpracujemy, a kończąc na prawidłowym montażu i obsłudze posprzedażowej - przy każdym zleceniu staramy się dawać od siebie więcej niż robią to inne firmy. 

ZADZWOŃ DO NAS +48 730 12 65 62

Znajdziesz u nas okna, bramy, drzwi oraz rolety wyłącznie od sprawdzonych producentów. Naszymi głównymi partnerami są firmy:

 

TEAM-PLAST - producent okien PVC w systemach VEKA oraz Gealan, którego wyroby klasyfikowane są na podium prestiżowego rankingu jakości okien ProQuality. Firma TEAM-PLAST jako pierwszy producent w Polsce uzyskała aprobatę na okno PVC w klasie antywłamaniowej RC3. 

 

MIROLA - śląski producent rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz bram segmentowych - garażowych i przemysłowych. Firma MIROLA zaopatruje naszych klientów przede wszystkim w zewnętrzne osłony okienne wraz z automatyką MOBILUS i Somfy.

 

WIKĘD - jeden z najpopularniejszych producentów wysokiej jakości drzwi stalowych. Drzwi zewnetrzne WIKĘD TERMO PRESTIGE LUX oferowane przez nas w pakiecie z prawidłowym montażem warstwowym to najczęściej wybierane drzwi przez inwestorów, którzy budują nowe domy. Drzwi firmy WIKĘD posiadają absolutnie genialny stosunek ceny do jakości.

 

INTENSO - wadowicka fabryka wewnętrznych drzwi ramowych wykonanych na bazie ramiaka z drewna klejonego to nasz kolejny kluczowy dostawca. Nowoczesne drzwi wewnętrzne firmy Intenso Doors z okleinami polipropylenowymi można zobaczyć i dotknąć na naszej ekspozycji "na żywo".

 

 Okna, drzwi, rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe możesz zobaczyć na w pełni działającej ekspozycji w naszym krakowskim salonie. Zapraszamy Cię do naszego biura, w którym na ponad 100m2 będziesz mógł obejrzeć, dotknąć oraz wypróbować działanie okien, drzwi oraz osłon okiennych, których szukasz. Zapraszamy do Krakowa na ul. Skotnicką 254!

 

 

Czym wyróżniamy się od konkurencji?

Specjalizujemy się w prawidłowym montazu stolarki budowlanej, na który udzielamy jako jedna z nielicznych firm w Polsce, pisemną gwarancję szczelności montażu. Jesteśmy jedyną firmą z województwa małopolskiego, która posiada na ekspozycji prawdziwe ścianki budowlane symulujące różne techniki montażu okien. Tylko u nas możesz "na żywo" obejrzeć jak powinien wyglądać prawidłowy montaż warstwowy, poprawne mocowane mechaniczne,a także montaż w warstwie ocieplenia zademonstrowany na przykładzie Ciepłej Belki Montażowej (CBM MARBET Bausystem). 

 

Nie boimy się trudnych i wymagających zleceń montażowych. Bazując na naszym doświadczeniu można stwierdzić, że ponad 80% problemów z oknami i stolarką budowlaną wynika z błędnego montażu. Staramy się aby każdy inwestor, który rozpocznie z nami współpracę był maksymalnie zadowolony, a zdjęcia z naszych realizacji były najlepszą rekomendacją dobrego wyboru.

 

Inpiracją i powodem do dumy jest dla nas to, że każdego roku pomagamy coraz większej liczbie inwestorów w podjęciu najbardziej optymalnych decyzji związanych z wyborem okien, bram oraz drzwi. Zdecydowana większość z nich poleca później Okna Kraków swoim bliskim, rekomendując nas jako fachowców godnych zaufania. Pozytywny obiór naszych starań wśród Was to nasza laurka i motywator, który każdego dnia pracy każe nam się zastanawiać nad tym co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

 

Wychodzimy z założenia, że najwyższa jakość wcale nie musi iść w parze z najwyższą ceną. Staramy się aby nasze usługi były osiągalne dla każdego kto planuje budowę nowego domu lub remont mieszkania. Pomimo tego, że specjalizujemy się w nowobudowanych domach prywatnych podejmujemy się również zleceń na wymiany okien w starych mieszkaniach, kamieniach lub budynkach przemysłowych. Nasze oferta nie obejmuje wyłącznie Krakowa lub województwa małopolskiego. Obsługujemy każdego klienta z Polski i zagranicy, który szuka najwyższej jakości produktów wraz z prawidłowym montażem.

 

Zaufaj nam. Taką decyzję każdego roku podejmuje kilkuset inwestorów podobnych do Ciebie.

 

OKNAKRAKÓW.pl
ul. Skotnicka 254
30-394 Kraków


tel. +48 12 307 65 62
tel. +48 730 12 65 62
tel. +48 731 38 65 62

e-mail. kontakt@oknakrakow.pl
web. www.oknakrakow.pl

 

godziny otwarcia:
pon. - pt. 10:00-18:00
sb. 10:00-15:00Nr. konta: 33 1140 2004 0000 3402 7605 8954