Oknakrakow.pl/Realizacje/

MONTAŻ BRAMY GARAŻOWEJ W OTWORZE LUKOWYM

Montaż bramy garażowej w otworze łukowym

Firma OKNAKRAKÓW.pl wykonuje najbardziej nietypowe i wymagające zlecenia z zakresu okien i bram garażowych. Tym razem dostarczyliśmy i zamontowaliśmy ciekawą bramę garażową firmy Mirola w fantazyjnym otworze łukowym. Inwestor wezwał nas ponieważ inne ekipy twierdziły, że montaż bramy segmentowej w zastanym otworze łukowym jest niemożliwy... Po konsultacjach z inwestorem zaproponowaliśmy rozwiązanie problemu za pomocą specjelnie wykonanej ramy montażowej z drewna, dzięki której można było uzyskać efekt widoczny na zdjęciach. Szara (RAL 9007) brama Mirola zbudowana z ryflowanych paneli 40mm została wyposażona w przezierne okienka doświetlające wnętrzne garażu oraz drzwi przejściowe (brama jest jedynym wejściem do pomieszczenia!) wyposażone w samozamykacz oraz czujnik otwarcia, który nie pozwoli aktywować napędu w przypadku wykrycia otwartych drzwi. Wraz z bramą garażową Mirola zamontowany został wysokiej klasy napęd automatyczny firmy Somfy, a montażyści OKNAKRAKÓW.pl połączyli z pilotem zdalnego sterowania również lampę halogenową, oświetlającą przestrzeń przed garażem. W taki właśnie sposób, w krótkim czasie (2 tygodnie od pomiarów i zamówienia do montażu) zyskaliśmy kolejnego, bardzo zadowolonego klienta!

 

Lokalizacja: Mogilany, woj. małopolskie

 

Produkty: segmentowa brama garażowa Mirola w kolorze szarym RAL9007, przetłoczenia niskie, chropowata powierzchnia paneli "stucco", trzy przeszklenia w postaci okienek z poliwęglanu doświetlające wnętrze garażu, drzwi przejściowe z samozamykaczem oraz czujnikiem otwarcia, napęd Somfy Dexxo Pro z dwoma pilotami 4-kanałowymi.

 

Montaż: indywidualne wykonanie ramy montażowej z drewna, która pozwoliła zamontować bramę segmentową w nietypowym otworze łukowym, standardowy montaż bramy garażowej, podłączenie napędu elektrycznego, przełącznika klawiszowego oraz oświetlenia przed garażem do istniejącej instalacji, zaprogramowanie pilotów oraz połączenie radioodbiornika z oświetleniem przygarażowym - inwestor może włączać i wyłączać lampę za pomocą przycisku na pilocie bezprzewodowym!

 

Budujesz podobny dom i chciałbyś zobaczyć naszą realizację "na żywo"? Masz pytania o zastosowane produkty, techniki montażu?

Zadzwoń lub napisz - jesteśmy do Twojej dyspozycji!