DRZWI UKRYTE - KRAKÓW I OKOLICE

Jednym z coraz popularniejszych, a jednocześnie niezwykle nowatorskich rozwiązań w zakresie drzwi wewnętrznych są tak zwane drzwi ukryte (lub niewidoczne). Jeśli za młodu marzyłeś o drzwiach do tajnej kryjówki lub chciałeś mieć w swoim domu ukryte pomieszczenie, to swoje dziecięce marzenia możesz zrealizować w dojrzałym i designerskim stylu. Nasi specjaliści zaproponują Ci drzwi z całkowicie niewidoczną ościeżnicą, które w pozycji zamkniętej będziesz mógł zlokalizować wyłącznie po zamontowanej klamce.

ZADZWOŃ DO NAS +48 730 12 65 62

Drzwi ukryte to jedyne drzwi wewnętrzne, które będziesz mógł w całości wykończyć wedle własnego uznania – praktycznie bez żadnych ograniczeń.

 

 

Zobacz jak mogą wyglądać Twoje niewidoczne drzwi ukryte!

 

Drzwi ukryte – dlaczego warto je wybrać

 

Na polskim rynku najpopularniejszymi drzwiami ukrytymi są modele:

 

  • wykonane w technologii płytowej,
  • wypełnione kartonem komórkowym,
  • wypełnione otworowaną płytą wiórową,
  • wykonane w całości z drewna,
  • zbudowane na aluminiowych ramach.

 

Drzwi do zabudowy wewnętrzne wykonywane są z reguły jako pełne – bez przetłoczeń, przeszkleń i innych elementów ozdobnych. Powierzchnia skrzydła w drzwiach ukrytych prawie zawsze jest całkowicie gładka.

 

Drzwi ukryte występują jako finalnie wykończone w wybranej przez klienta okleinie lub lakierze oraz w wersji przeznaczonej do samodzielnego wykończenia. Ten drugi wariant pozwala na osiągnięcie praktycznie dowolnego efektu estetycznego. Drzwi do samodzielnego wykończenia posiadają gładką zagruntowaną powierzchnię przystosowaną do:

 

  • pomalowania farbą,
  • wyklejenia tapetą,
  • zamocowania szklanej powierzchni, lustra lub kamienia ozdobnego,
  • wygrawerowania nadruku 3D,
  • wykończenia innym materiałem.

 

Jedynym istotnym ograniczeniem kreatywności w zastosowanych materiałach jest ich ewentualny ciężar.

 

Co jeszcze warto wiedzieć o drzwiach do zabudowy wewnętrznych

Drzwi ukryte wyposażone są w aluminiowe ościeżnice, które niejako zabudowywane są w ścianie. Ich konstrukcja pozwala na swobodny wybór, od której strony pomieszczeń inwestor chce uzyskać efekt ukrycia drzwi w ścianie.

 

Najistotniejsze jest to, że kierunek otwierania drzwi (do pomieszczenia/na korytarz) nie ma specjalnego znaczenia. Wszystkie ukryte drzwi wewnętrzne można zamówić w wersji z odwrotną przylgą, co wcale nie jest jeszcze tak oczywiste w przypadku tradycyjnych drzwi wewnętrznych.

 

Nasza firma posiada w swojej ofercie również ekskluzywne drzwi ukryte wykonywane w dowolnych niestandardowych wymiarach. Zwracamy jednak uwagę, że tak złożony produkt powinien być zamawiany na etapie stanu surowego lub generalnego remontu.

 

 

Zaciekawiłeś się tematyką wewnętrznych drzwi ukrytych do samodzielnego wykończenia i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Chciałbyś poznać szczegółową wycenę drzwi niewidocznych lub zamówić bezpłatny pomiar w Twoim domu lub mieszkaniu? Interesują Cię akcesoria do drzwi szklanych wewnętrzych lub jakichkolwiek innych drzwi tego typu – ramowych, szklanych lub przesuwnych?

 

Z przyjemnością zaprezentujemy Ci rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb i zaoferujemy drzwi ukryte od sprawdzonych dostawców będących liderami w produkcji niewidocznych drzwi ukrytych. Mówimy tutaj o takich producentach, jak DRE, INVADO, POL-SKONE, ASILO, ENTRA, DRIMS i inni.