DRZWI SZKLANE - KRAKÓW I OKOLICE

To bez wątpienia jeden z tych produktów, który zwraca na siebie uwagę – niezależnie od tego, gdzie się z nimi zetkniemy. Polscy producenci prześcigają się w nowych wzorach, kolorach oraz wariantach wykonania drzwi szklanych ze względu na nieustannie zwiększającą się popularność tego typu rozwiązań.

ZADZWOŃ DO NAS +48 730 12 65 62

Nasza firma z Krakowa oferuje drzwi wewnętrzne większości typów z przeznaczeniem zarówno do budownictwa prywatnego, jak i budynków użyteczności publicznej. Mogą wyróżnić Twój dom lub mieszkanie. Najczęściej są wybierane przez inwestorów, którzy nie wahają się w śmiałych decyzjach wykończeniowych. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby zamontować je w łazience, toalecie lub garderobie. Na rynku jest bowiem wiele rozwiązań drzwi całoszklanych wewnętrznych, które jednocześnie zapewnią odpowiednią prywatność.

 

Zobacz jak mogą wyglądać Twoje wewnętrzne drzwi szklane!

 

Wewnętrzne drzwi szklane – najważniejsze cechy

 

Budowa

Drzwi całoszklane wewnętrzne wykonane są zwykle ze szkła hartowanego o grubości 8 mm. Tego rodzaju szkło bardzo trudno stłuc lub uszkodzić. Konstrukcja szkła hartowanego pozwala na całkowicie bezpieczne użytkowanie, ponieważ przy ewentualnym stłuczeniu szyba nie rozbija się na ostre kawałki, które mogłyby wyrządzić krzywdę.

 

Takie szkło spotyka się w budynkach użyteczności publicznej, ściankach całoszklanych, fasadach i innych konstrukcjach – wszędzie tam, gdzie zachodzi ryzyko przypadkowego uderzenia w szybę.

 

Szklane drzwi można zamówić w wielu wzorach, ze wstawkami kolorystycznymi, w wariantach przeźroczystych, matowych oraz ornamentowych. Nowością, która zdobywa gusta naszych klientów są modele z sitodrukiem lub grawerem wykonywanym zgodnie z indywidualnym gustem nabywcy.

 

Ze względu na całkowitą odporność na wilgoć, coraz częściej spotykanym rozwiązaniem są drzwi dedykowane do łazienek, saun lub basenów. Tego rodzaju drzwi całoszklane mogą być wykonane jako całkowicie nieprzezierne, co rozwiązuje problem związany z kłopotliwym brakiem dyskrecji i prywatności. W pomieszczeniach, gdzie wymagana jest odpowiednia wentylacja, montuje się drzwi wyposażone w podcięcie wentylacyjne.

 

 

Wzory

Drzwi szklane można zamówić w setkach konfiguracji wykończenia. Masz do wyboru wiele wzorów piaskowań, grawerów, ornamentów oraz innych ozdobnych wykończeń. W drzwiach istnieje możliwość wyboru stopnia przezierności szkła, więc do łazienki możesz wybrać całkowicie nieprzezierne szkło matowe, a dla oddzielenia jadalni od kuchni zdecydować się na ozdobne szkło przeźroczyste. 

 

 

Jeśli wśród setek wzorów i konfiguracji nie znajdziesz tego wymarzonego, bez przeszkód będziesz mógł stworzyć i zamówić swój własny.

 

Przykładowe wzory szklanych drzwi wewnętrznych

 

 

Ościeżnice

W drzwiach szklanych stosuje się ościeżnice stałe lub regulowane w kolorystyce proponowanej przez producenta. Oznacza to, że jeśli decydujesz się na zakup kompletu drzwi wewnętrznych z szybą u jednego dostawcy, to masz gwarancję, że ościeżnice będą posiadały identyczną okleinę.

 

Do ościeżnic stałych również będziesz mógł zastosować listwy opaskowe i ćwierćwałki dokładnie tak, jak w przypadku standardowych drzwi ramowych i płytowych. Nasi eksperci zwracają uwagę na to, że główną różnicą wizualną pomiędzy ościeżnicami do standardowych drzwi wewnętrznych, a ich szklanych odpowiedników będą zawiasy oraz okucia, które muszą być przystosowane do utrzymania znacznie większego ciężaru. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ościeżnic, odwiedź zakładki "drzwi ramowe" oraz "drzwi płytowe".

 

 

 

Drzwi całoszklane wewnętrzne – wybierz ofertę Okien Kraków

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz jakieś wątpliwości, które chciałbyś przedyskutować ze specjalistą? Potrzebujesz poznać szczegółową wycenę, dobrać do nich odpowiednie akcesoria lub zamówić bezpłatny pomiar w Twoim domu lub mieszkaniu?

 

Z przyjemnością zaprezentujemy Ci rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i zaoferujemy modele od sprawdzonych dostawców, takich jak DRE, INVADO, POL-SKONE czy ERKADO.