Oknakrakow.pl/Drzwi/

DRZWI WEWNĘTRZNE

DRZWI WEWNĘTRZNE - KRAKÓW I OKOLICE

Jeszcze nie tak dawno w Polsce wybór drzwi wewnętrznych był dość prosty. Dostępne były dwa modele – jeden w kolorze białym, drugi w "lekko zabrudzonym". Obecnie bez większych starań uda Ci się znaleźć ofertę kilkuset rodzimych producentów i przynajmniej kilka tysięcy modeli do wyboru w praktycznie nieskończonych konfiguracjach wzorów i kolorów.

ZADZWOŃ DO NAS +48 730 12 65 62

Najprawdopodobniej trafiłeś na naszą stronę, ponieważ szukasz firmy, której będziesz mógł zaufać. Przeczytaj poniższe pytania i zastanów się, czy któregoś z nich właśnie sobie nie zadajesz:

 

 • Chcesz dowiedzieć się więcej na temat różnic pomiędzy poszczególnymi typami drzwi?
 • Szukasz fachowców od nietypowych drzwi wewnętrznych, np. szklanych lub do wykończenia we własnym zakresie?
 • Potrzebujesz skonsultować z praktykami Twoją wizję dwuskrzydłowych drzwi przesuwnych?
 • Chcesz, żeby ktoś wyjaśnił Ci, z czego wynikają różnice w cenach dostępnych modeli w ofercie marketów budowlanych, a tymi oferowanymi w specjalistycznych sklepach?

 

Niezależnie od przyczyn, dla których przeglądasz tę stronę, jedno jest pewne – jesteśmy ekspertami i z chęcią Ci pomożemy.

 

 

Zobacz jak mogą wyglądać Twoje drzwi wewnętrzne!

 

 

Okna Kraków – profesjonaliści od drzwi wewnętrznych

Każdego roku montujemy kilka tysięcy par drzwi wewnętrznych zarówno w remontowanych mieszkaniach, jak i nowobudowanych domach jednorodzinnych. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu praktycznym, polecamy naszym klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości.

 

W ofercie naszej firmy znajdziesz wyłącznie renomowanych polskich producentów, jak chociażby:

 

 • INTENSO,
 • ERKADO,
 • PORTA,
 • POL-SKONE,
 • DRE,
 • INVADO,
 • INTER-DOORS,
 • ASILO,
 • BARAŃSKI. 

 

Nieistotne, czy szukasz ekonomicznych drzwi płytowych dostępnych od ręki, czy jesteś zainteresowany ekskluzywnymi, wykonywanymi na zamówienie. Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

 

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko tanie wewnętrzne drzwi płytowe, stylowe wewnętrzne drzwi ramowe czy ekskluzywne wewnętrzne drzwi drewniane, ale także wewnętrzne drzwi (ukryte) do zabudowy we własnym zakresie, drzwi szklane oraz praktyczne drzwi przesuwne jedno- i dwuskrzydłowe.

 

Zdecydowana większość oferowanych przez nas drzwi wewnętrznych występuje w przeróżnych konfiguracjach, które pozwalają na maksymalne zindywidualizowanie produktów. Drzwi przylgowe, bezprzyglowe, z odwrotną przylgą, zlicowane ze ścianą, do wykończenia we własnym zakresie, z ościeżnią stałą, regulowaną, renowacyjną... U nas znajdziesz wszystkie możliwe rozwiązania dedykowane drzwiom wewnętrznym, jakie są dostępne na polskim i europejskim rynku.

 

 

Okna Kraków – najlepszy wybór drzwi wewnętrzych

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat drzwi wewnętrznych, skorzystaj z menu po lewej stronie. Ze względów praktycznych na naszej stronie internetowej znajdziesz wyłącznie najczęściej wybierane przez klientów drzwi wewnętrzne i związane z nimi najpopularniejsze rozwiązania. Z pozostałą bogatą ofertą i imponującą liczbą dostępnych modeli drzwi wewnętrzych będziesz mógł zapoznać się podczas spotkania z naszym przedstawicielem. 

 

Pamiętaj, że jeśli cokolwiek będzie dla Ciebie niezbyt jasne lub niezrozumiałe, będziesz miał jakiekolwiek pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w materiałach na naszej stronie lub po prostu będziesz chciał skonsultować się z ekspertem od drzwi wewnętrznych – czekamy na Twój telefon.

 

Z przyjemnością porozmawiamy o Twoich planach i pomysłach na drzwi wewnętrzne do Twojego domu lub mieszkania. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przedstawimy Ci także ofertę naszych drzwi zewnętrznych, a także wstępną ich wycenę oraz dopasowane do nich akcesoria dostępne w naszej ofercie.